Nowy Sącz: niespodzianka! Już w lipcu będą strefy relaksu z leżakami i kinem letnim

Od 1 lipca w kilku miejscach Nowego Sącza powstaną strefy relaksu. Piasek, leżaki oraz kino letnie zapewnią mieszkańcom miasta wytchnienie w upalne dni i rozrywkę. Strefy relaksu będą zorganizowane na sądeckim rynku, na Starej Sandecji, obok Małej Galerii i być może również przy ul. Nadbrzeżnej koło Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

WSB2020

-Nie chcemy na razie zdradzać wszystkich planów, bo chcielibyśmy zrobić mieszkańcom niespodziankę. Mogę jedynie powiedzieć, że będziemy organizować sporo atrakcji związanych przede wszystkim z działalnością kulturalną i rozrywką. Chcemy, żeby odbywały się pokazy filmów plenerowych, aby integrować mieszkańców i ożywiać starówkę - mówił Marcin Poręba, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury w sądeckim magistracie.

Obok sądeckiej Małej Galerii powstanie również scena kameralna, gdzie miałby się odbywać wieczorne koncerty jazzowe.

Strefy relaksu będą czynne prawdopodobnie do września, ale być może - jeśli pogoda pozwoli - jeszcze dłużej.

-W strefie relaksu w rynku, prezydent zaprasza na darmową kawę i coś słodkiego w godzinach dopołudniowych. Bardzo zależy nam również na strefie w rejonie Starej Sandecji, aby to miejsce ożyło. Będzie tam piasek i leżaki oraz letnie kino - dodał Marcin Rojna, dyrektor sądeckiego MOSiR.

Nowy Sącz: dziś w skansenie odpust i mnóstwo atrakcji!

KZK

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.