Nowy Sącz: W środę otwarcie pierwszego w mieście marketu sieci Aldi

Aldi, wnętrze sklepu

W najbliższą środę, 15 września swój pierwszy sklep w Nowym Sączu otwiera sieć Aldi. Market będzie działał w Centrum Handlowym Europa II Plaza przy ul. Nawojowskiej 1, w miejscu zwolnionym przez Intermarche. Pracę znalazło w nim kilkanaście osób.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6. do 22., a w niedziele handlowe  – od 9. do 20.

Służby prasowe sieci kuszą promocjami na wszystkie produkty marek własnych Aldi oraz upominkami na powitanie. „Nowością jest promocja Ale Prezenty aktywna w dniu otwarcia sklepu. Konsumenci, którzy dokonają wtedy zakupów za kwotę 100 zł brutto otrzymają torby wypełnione produktami Aldi, przy czym oferta ważna jest do wyczerpania zapasów, dlatego warto tego dnia zakupy zaplanować wcześniej. A po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem czekać będzie bezpłatny poczęstunek z Foodtrucka Aldi, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać poczęstunek na wynos” – czytamy w komunikacie prasowym.

Aldi to niemiecka sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych obecna na pięciu kontynentach. Nazwa firmy pochodzi od skrótu nazwiska Albrecht i słowa diskont. Przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną Albrechtów z Essen. W Polsce działa 176 sklepów tej sieci. We wrześniu pojawi się siedem kolejnych. Aldi  zatrudnia w Polsce około 3,5 tys. pracowników.

– Chcemy być obecni jak najbliżej naszych klientów, dlatego poszukujemy dobrze skomunikowanych lokalizacji, blisko osiedli – domów mieszkalnych, ale i główne centra zakupowe i biurowe są uwzględniane w naszej strategii. Już we wrześniu będziemy w każdym województwie.   Ułatwiamy naszym klientom zakupy jak to tylko możliwe. Szczególną dbałość przykładamy do koncepcji wnętrz naszych sklepów – to co nas wyróżnia to szerokie alejki między półkami, wyjątkowe marki własne, po które chętnie się wraca oraz wysoka jakość produktów przy relatywnie niskiej ceniezaprasza Tomasz Gawlik, Dyrektor Obszaru Nieruchomości i Ekspansji sieci ALDI w Polsce.

zdjęcie: aldi.pl

Czytaj też:

Pracownicy nowosądeckiego sądu i prokuratury protestują w stolicy. Domagają się podwyżek i godnych warunków pracy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.