Nowy Sącz: w czerwcu startuje Letnie Kino Samochodowe. Wstęp darmowy

W Nowym Sączu rusza druga edycja Letniego Kina Samochodowego. Już 17 czerwca parking Wyższej Szkoły Biznesu przy ul. Zielonej 27 zamieni się w... kino. Seanse będą odbywać się co dwa tygodnie do 26 sierpnia. Nie trzeba się martwić o bilety, gdyż wstęp jest całkowicie darmowy dla wszystkich.  

wsb3

,,Wiemy, że przez sytuację epidemiczną, świat przez chwilę się zatrzymał. Brakowało wszystkim spotkań ze znajomymi, spontanicznych wyjść do klubów, czy odwiedzin kin, muzeów. Jednak teraz czas wyjść i nadrobić zaległości. Dlatego śpieszymy Wam z tą możliwością" - napisali na swojej oficjalnej stronie studenci z Rady Uczelnianej WSB-NLU.

Po zeszłorocznym sukcesie, jakim okazało się kino samochodowe, postanowili kontynuować ,,spotkania pod gwiazdami" również w tym roku. W wydarzeniach mogą udział wziąć zarówno mieszkańcy Nowego Sącza, jak i okolic.

O tym, jaki gatunek filmowy zostanie zaprezentowany, decydują internauci głosujący w ankiecie na stronie facebok'owej Rady Uczelnianej WSB-NLU. Jednak sam tytuł filmu pozostaje do końca zagadką. Obecnie w głosowaniu na prowadzenie wysunęła się komedia i horror. Seanse rozpoczną się o godzinie 20:30 i odbędą się: 17 czerwca, 1 lipca, 15 lipca, 29 lipca, 12 sierpnia. Na 26 sierpnia zaplanowano wielki finał.

,,Ze względu na warunki atmosferyczne, godziny rozpoczęcia oraz sam termin wydarzeń mogą ulec zmianie. W najbliższym czasie dołączymy informację o obowiązujących zasadach sanitarnych podczas każdej projekcji filmu" - informują studenci.

Organizatorami Letniego Kina Samochodowego jest Rada Uczelniana WSB-NLU we współpracy ze Stowarzyszeniem ORION. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Nowego Sącza.

Fot. arch. WSB-NLU

Run 4 a Smile dla Stasia! Będzie koncert na dachu, bieganie, jazda na rowerze i dużo dobra! Rejestrujcie się

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.