Nowy Sącz, ul. Sucharskiego. Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu. Człowiek wypadł z samochodu

wypadek, ul. Sucharskiego Nowy Sącz

Dramat wydarzył się na skrzyżowaniu ulicy Sucharskiego i Batalionów Chłopskich w piątek, około godz. 17.30.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że Skoda Octavia wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Uderzył w nią Opel Vectra. W Oplu za kierownicą siedział 28-letni mężczyzna. Podróżował z rodziną. Skodą jechał 73-letni taksówkarz. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca  wypadł z auta i doznał bardzo poważnych obrażeń.

Rannego kierowcę taxi pogotowie zabrało do sądeckiego szpitala. Niestety jego życia nie udało się ocalić. Zmarł.

Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli poważnych obrażeń.

Relacja Straży Pożarnej:

Na dwupasmowej drodze doszło do zderzenia czołowo-bocznego samochodów osobowych marki Skoda Octavia oraz Opel Vectra. Pojazdem marki Opel podróżowały trzy osoby tj. dwie osoby dorosłe i dziecko, które opuściły pojazd o własnych siłach i nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Po zderzeniu Opel przejechał przez pas zieleni na przeciwny kierunek jezdni. Po drodze uszkodził podstawę latarni drogowej. Samochód całkowicie blokował ruch drogowy. Skodą podróżował sam kierujący, który w wyniku zderzenia wypadł  z samochodu i leżał nieprzytomny na chodniku. Skoda przejechała na drugą stronę skrzyżowania po drodze uszkadzając latarnię uliczną i blokując całkowicie ruch drogowy. Na miejsce zdarzenia równocześnie z zastępami straży dotarła karetka pogotowia ratunkowego.  Poszkodowany został zabrany  do szpitala.  W trakcie prowadzonych działań na miejsce zdarzenia dotarła druga karetka, której ratownicy przebadali pasażerów Opla. Po badaniu pozostali oni na miejscu zdarzenia. Działania strażaków trwały godzinę.

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.