rozbite auta na ul. Paderewskiego

Nowy Sącz, ul Paderewskiego: znów stłuczka na skrzyżowaniu z ulicą podporządkowaną

To niestety nie pierwszy wypadek na tej ulicy i pewnie nie ostatni. Na skrzyżowaniach dróg podporządkowanych z ulicą Paderewskiego kierowcy nader często tracą czujność. Dziś  (20 stycznia) około godziny 11.27 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu pospieszyły na jedno z takich skrzyżowań, gdzie  zderzyly się osobowe auta Audi i Opel.

wsb3

- Samochodami podróżowało łącznie trzy osoby. Żaden z uczestników nie uskarżał się na dolegliwości. Pojazdy częściowo blokowały ruch na skrzyżowaniu. Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów w pojazdach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, usunięciu pojazdów z drogi na pobocze oraz usunięciu z jezdni pozostałości po kolizji. Działania strażaków trwały godzine - relacjonują służby prasowe Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Nowy Sącz, Paderewskiego: kierowca skutera ranny w wypadku

zdjęcia PSP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.