Nowy Sącz: trwa casting do *Detektywów w akcji* i nie tylko…

Nowy Sącz: trwa casting do *Detektywów w akcji* i nie tylko…

Trwa casting do paradokumentalnych seriali telewizyjnych : „Na ratunek 112”, „Pamiętniki z wakacji”, „Dlaczego Ja?”, „Detektywi w akcji” i najnowszego ”Rewir” AXN”. Przy sądeckiej ulicy Wąsowiczów wielkie zamieszanie. Przybyło mnóstwo chętnych …

– Robiłem w życiu tak wiele szalonych rzeczy, że taki casting nie wzbudza we mnie strachu. Przyszedłem tutaj spontanicznie. Miałem być tylko towarzyszem mojej kuzynki, ale postanowiłem spróbować. Atmosfera jest bardzo fajna, są mili ludzie, no i oczywiście będę miał nowe doświadczenie w życiu. Na co dzień zajmuje się bezpieczeństwem publicznym, takie nowe przeżycie pozytywnie wpłynie na mój rozwój osobisty – mówi Kamil, uczestnik castingu.

Podobne odczucia ma inna uczestniczka, która dzień wcześniej dowiedziała się o akcji i podjęła decyzję z marszu.

– Jestem studentką. Namówiła mnie moja koleżanka. Lubię oglądać tego typu seriale i widzę się w przyszłości w takiej roli. Czuję lekki stres ale będzie dobrze. Dam radę – mówi Elżbieta Poręba.

Uczestnicy nie otrzymują wyników castingu. Trafiają do bazy aktorskiej i w momencie kiedy będzie potrzebny ktoś z konkretnym temperamentem, dostanie stosowną informacje i będzie poproszony o przyjazd do Wrocławia. Nocleg i przejazd – na koszt producenta. Uczestnicy mieli do zagrania kontrowersyjną rolę, jednak każdy poradził sobie ze stresem.

– Na początku chętni muszą uzupełnić ankiety, w których znajdują się podstawowe dane oraz scenariusz z krótką scenką, której celem jest wprowadzenie do castingu. Wszystko co mówią na przesłuchaniu jest czystą improwizacją i zależy od tego jak potoczy się rozmowa. Młodsi natomiast mają do odegrania konkretną scenkę – tłumaczy Katarzyna Malak, jedna z organizatorek.

Wszystkie występy są nagrywane. Casting potrwa do godziny 19.  Jesteś odważny? Spróbuj!

Reklama