Nowy Sącz. Tak było na Dniu Kobiet w Małej Galerii [FOTORELACJA]

Nowy Sącz. Tak było na Dniu Kobiet w Małej Galerii [FOTORELACJA]

Mała Galeria, DTS24, Dawid Kulig, Rytro, relacja, dziennikarz, zdjęcia, Sucha Struga, Zuzanna Żytkowicz, Gabriela Jurczak

W nowosądeckiej Małej Galerii zjawiły się nie tylko bohaterki najnowszego wydania DTS, ale także wielu innych zaszczytnych gości. To był Dzień Kobiet na miarę miejsca, w którym odbywał się ten event. Było odkrywczo, muzycznie, po prostu przyjemnie.

Wydarzenie poprowadził Benedykt Juliusz Polański, dyrektor Małej Galerii, który wspólnie z Katarzyną Słowik, Beatą Gucwą, Marceliną Pachotą i Pauliną Janisz zadbali o należytą gościnność.

Spotkanie rozpoczęło się od warsztatów oddechowych poprowadzonych przez Katarzynę Kachel. – Prowadzę treningi i warsztaty oddechu dla osób, które chcą uwolnić napięcia fizyczne i emocjonalne, odczuwać więcej energii na co dzień, lepiej spać, poprawić metabolizm, radzić sobie łatwiej z problemami. Nauka świadomego oddychania i regulujących technik oddechowych pozwala wzmocnić dobre samopoczucie, buduje odporność na stres i pozwala na szybszą regenerację. Wzmacnia kontrolę emocjonalną; umożliwia łatwiejsze panowanie nad smutkiem, złością i lękiem. Praktyki, których uczę, poprawiają relacje z samym sobą i z innymi, dają narzędzia samoregulacji, a także wzmacniają doświadczanie przyjemności zmysłowej – mówi Katarzyna Kachel.

Zgromadzeni goście mogli skorzystać z dietetycznych porad, którymi służyły Ewa Chojnacka i Lidia Zaryczny-Trojan z Natur House Nowy Sącz. Ewa Chojnacka miała też inaugurację stworzonej przez siebie marki odzieżowej „Sądeczanka”. Był także kącik kosmetyczny z aromaterapią (Anna Kogut). Nie zabrakło słodkich przekąsek (Ciacho bez cukru).

Gośćmi podwieczorku przy mikrofonie byli między innymi: Kinga Sanocka (certyfikowana edukatorka pozytywnej dyscypliny), Gabriela Jurczak (modelka), Zuzanna Żytkowicz (projektantka mody, która służyła między innymi radami w jaki sposób dobrać strój do sylwetki). Zgromadzeni goście mieli także okazję wejść w interakcję słowną z Anitą Migacz (nauka tańca), Anną Mieczkowską (instruktor nordic walking) czy Jolantą Bugajską (redaktor naczelna DTS). Nie obyło się bez elementów muzycznych (Danuta Sowińska). Magię instrumentów zaprezentował podczas koncertu zespół Diabelskie Skrzypce. Szerzej o wydarzeniu w materiale video, który wkrótce opublikujemy na łamach DTS24. Poniżej wywiady z częścią bohaterek wieczoru a także obszerna fotorelacja. Autorem zdjęć jest Adrian Maraś.

Dzień Kobiet w Małej Galerii [ZOBACZ FILM]

Fot. Adrian Maraś

Reklama