Nowy Sącz. Siłowe wejście do budynku na ulicy Węgierskiej. Doszło do zasłabnięcia

Nowy Sącz. Siłowe wejście do budynku na ulicy Węgierskiej. Doszło do zasłabnięcia

straż pożarna, Nowy Sącz, Biczyce Dolne

Kilka chwil temu (o godzinie 21:54) nowosądecka Państwowa Straż Pożarna otrzymała niepokojące zgłoszenie o konieczności siłowego wejścia do budynku mieszkalnego przy ulicy Węgierskiej. Na miejsce dojeżdżają zastępy nowosądeckiej Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej.

– Dosłownie chwilę temu mieliśmy takie zgłoszenie. Na ten moment trudno o szczegóły, takie będziemy w stanie podać za chwil kilka. W tym momencie straż dojeżdża na miejsce – mówi w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Na miejsce udaje się także policja. Procedura zobowiązuje, aby przy takich zgłoszeniach na miejscu byli także obecni policjanci.

AKTUALIZACJA (godz. 22:52)
Jak uzupełnia w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, zgłoszenie dotyczyło konieczności siłowego wejścia do budynku mieszkalnego, w którym doszło do zasłabnięcia kobiety. Na miejscu było obecne pogotowie ratunkowe. Kobieta została zabrana do szpitala w Nowym Sączu. Jej stan zdrowia na ten moment nie jest znany.

– Nasze działania polegały na konieczności siłowego wejścia do budynku mieszkalnego. Doszło do zasłabnięcia. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Na tym działania Państwowej Straży Pożarnej zostały zakończone. Na miejscu była obecna policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia – uzupełnia dyżurny operacyjny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Czytaj także: Nie żyje 24-latek. Sprawca wypadku wyprzedzał sznur samochodów

Share on twitter
Share on facebook