Nowy Sącz rywalizuje o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021 – dołącz do akcji, „kręć” kilometry i walcz o nagrody!

Nowy Sącz będzie walczył o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Rywalizacja podzielona jest na dwa etapy, trening w dniach 21 marca – 21 maja oraz rywalizacja główna 1 – 30 czerwca 2021.

Pomysłodawcą rywalizacji jest Miasto Bydgoszcz, ale do zabawy dołączają miasta prezydenckie z całej Polski. Do zabawy może przystąpić każdy (bez względu na wiek), kto posiada telefon z systemem Android lub iOS i pobierze bezpłatną aplikację o nazwie Aktywne Miasta (bardzo dobra alternatywa dla Endomondo) oraz zarejestruje się za pomocą adresu mailowego lub poprzez Facebooka

Linki do pobrania aplikacji:

Uczestnik nie musi być mieszkańcem miasta, ani powiatu, nie musi przebywać nawet na terenie kraju, wystarczy, że w aplikacji wybierze miasto, dla którego chce zbierać kilometry

Aby dołączyć do treningu, po instalacji aplikacji i rejestracji należy dokonać następujące czynności:

na ekranie głównym należy kliknąć trzy poziome kreski (lewy górny róg) > rywalizacje > ogólne > oficjalny trening i tutaj wybrać: miasto Nowy Sącz > rodzaj: ogólny > grupa ogólna (lub inna dostępna) > dołącz.

Od tego momentu, przed każdym treningiem należy uruchomić aplikacje, włączyć GPS w telefonie i ruszać w drogę. Po treningu, aby go zapisać, należy przytrzymać kwadrat STOP i poczekać aż z ekranu zniknie okrąg.

– Dla najaktywniejszych rowerzystów, którzy dołączą do wyzwania i będą „kręcić” kilometry dla Nowego Sącza przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

Wszystkich zainteresowanych rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zapraszamy do dedykowanej grupy na facebooku, gdzie najszybciej można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zabawą.

Szczegółowe informacje dotyczące rywalizacji – w Centrum Informacji Turystycznej – pod nr. tel.  18 444 24 22

 

fot. unsplash

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.