Nowy Sącz: ranni mężczyźni, zniszczone Audi, złamane drzewo i słup…

Nowy Sącz: ranni mężczyźni, zniszczone Audi, złamane drzewo i słup…

Samochód marki Audi A6 z dużą siłą uderzył w drzewo. Gdy służby przybyły na miejsce auto leżało na boku w zaroślach. Do zdarzenia doszło wczoraj (22 października) około 23:40 na ulicy Jagodowej w Nowym Sączu.

– Podczas uderzenia doszło do złamania się drzewa oraz słupa teleinformatycznego. Samochodem podróżowały dwie dorosłe osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach przed przyjazdem służb ratowniczych. Korona złamanego drzewa leżała na ziemi, linki teleinformatyczne zwisały nad jezdnią – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Gdy strażacy dotarli na miejsce, była tam już karetka pogotowia ratunkowego wraz z lekarzem, który udzielał pomocy poszkodowanym mężczyznom. Obaj trafili do szpitala.

Funkcjonariusze straży pożarnej zabezpieczyli teren, pomogli załodze karetki w udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, odłączyli akumulator w zniszczonym pojeździe i przy użyciu piły spalinowej usunęli z jezdni koronę złamanego drzewa. Zwisające z uszkodzonego słupa przewody zostały obcięte.

Policjanci prowadzili czynności, które mają pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia.

 

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.