Nowy Sącz. Przed nami zamknięcie ulicy Falkowskiej

Nowy Sącz. Przed nami zamknięcie ulicy Falkowskiej

zamknięta droga

W nadchodzącym tygodniu ulica Falkowska w Nowym Sączu zostanie zamknięta na kilka godzin. Wyznaczono objazd, a utrudnienia dotkną również pasażerów niektórych linii MPK.

Prace związane z wykonywaniem warstwy ścieralnej nawierzchni zaplanowano na poniedziałek 27 listopada. Remontowany odcinek o długości niemal 1,2 km będzie zamknięty dla ruchu w godzinach od 8:00 do 17:00. Jego lokalizacja jest oznaczona na mapie, którą umieściliśmy w galerii pod tekstem.

Objazd będzie możliwy drogami powiatowymi nr 1573 K i 1581 K oraz drogą krajową nr 28. Jak podkreślają przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu, jeśli pogoda nie dopisze, termin wykonania robót może się zmienić.

Zmiany czekają też na pasażerów linii 14 i 15, które będą kursowały trasą objazdową. Autobusy w godzinach od 8:00 do 17:00 lub do zakończenia prac pominą przystanki: Falkowska – Działki, Falkowska, Falkowska – sklep, Kunów, Kunów pętla, Mystków Granica. Poniżej zamieszczamy fragment komunikatu opublikowanego przez MPK Nowy Sącz.

Linia 14 (kursy do Gór Jamnickich) i linia 15:
TAM: …Nadbrzeżna – Basen, Prażmowskiego, Długoszowskiego, Długoszowskiego – Skansen (nawrót autobusu), Długoszowskiego, Prażmowskiego, Lwowska, Piątkowa, Mystków i dalej własną trasą.

POWRÓT: …Mystków, Piątkowa, Lwowska, Prażmowskiego, Długoszowskiego – Skansen (nawrót autobusu), Długoszowskiego, Prażmowskiego, Nadbrzeżna – Basen i dalej własną trasą.

Uwaga: Kursy linii 14 do Kunów – pętla kończą trasę na przystanku Długoszowskiego – Skansen.

mapa: MZD w Nowym Sączu
fot. ilustr.: pixabay.com


Czytaj też:

Nawojowski posterunek został komisariatem. Ma nową siedzibę