Nowy Sącz powitał 2020 rok

Przy przebojach Varius Manx i Kasi Stankiewicz bawili się minionej nocy sądeczanie zgromadzeni na rynku.

Gości witali i życzenia składali prezydent Ludomir Handzel oraz prepozyt Kapituły Kolegiackiej, ksiądz dr Jerzy Jurkiewicz.

To był pierwszy od niepamiętnych czasów Sylwester bez pokazu sztucznych ogni organizowanego przez urząd miasta.  Wszystkie fajerwerki, które szybowały wczoraj w niebo wystrzelili mieszkańcy Nowego Sącza i okolicznych miejscowości. W ramach “rozświetlenia” pierwszych chwil 2020 roku uczestnikom zabawy pod ratuszem musiały wystarczyć kolorowe reflektory ze sceny i symboliczne światełka, które sądeczanie przynieśli ze sobą.

– Zapraszam na pokaz laserów, zgodnie z obietnicą nie będzie fajerwerków. Jeśli to zaakceptujecie, będziemy podtrzymywać taką tradycję – zadeklarował prezydent.

Na zakończenie wylosowano zwycięzców nagród, wśród osób, które po opróżnieniu szklanych butelek po noworocznych trunkach, wrzuciły je do kosza. Nagrodą główną był telewizor.

zdjęcia: biuro prasowe Urzędu Miasta Nowego Sącza

🎇🎉Sądeczanie przywitali Nowy Rok🎇🎉

🎇🎉Sądeczanie przywitali Nowy Rok🎇🎉🥳💬Tłumy Sądeczan bawiły się na płycie sądeckiego Rynku. Punktualnie o północy życzenia mieszkańcom złożył Prezydent Ludomir Handzel w towarzystwie Prepozyta Kapituły Kolegiackiej ks. dr Jerzego Jurkiewicza. Po raz pierwszy zaprezentowano pokaz laserowy. W trosce o dobro zwierząt, zastąpił on tradycyjny pokaz sztucznych ogni. 🐶👍🔥Imprezę prowadził DJ, a gwiazdą wieczoru był zespół Varius Manx z wokalistką Kasią Stankiewicz.👩‍🎤➡️ Przeczytaj więcej: https://nowysacz.pl/komunikaty-biura-prasowego/22665#czasnanowysacz

Opublikowany przez Nowy Sącz Środa, 1 stycznia 2020

 

 

HAPPI NEW 2020 YEAR

Opublikowany przez Ryszarda Fryca Wtorek, 31 grudnia 2019

 

 

 

Sylwester 2019/2020 – Panorama Nowy Sącz okiem z Przekaźnik – Chruślice 😁

Opublikowany przez Pawła Kołodzieja Wtorek, 31 grudnia 2019

 

https://www.dts24.pl/gliniarze-na-nartach-rozpoczeli-patrole-na-beskidzkich-stokach/

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.