Nowy Sącz: Policja poszukuje świadków wypadku

 

Do zdarzenia doszło 20 maja, ok.  godziny 14.05 na Obwodnicy Północnej drogi krajowej nr 28, w rejonie mostu na rzece Dunajec.  Samochód marki Opel zderzył się z pojazdem marki Honda. W wyniku zdarzenia, obrażeń ciała doznała pasażerka Opla.
Każda dodatkowa informacja pozwoli ustalić dokładny przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku – mówi mł. asp. Iwona Grzebyk –Dulak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Dlatego policjanci zwracają się do osób, które mogły widzieć przebieg tego zdarzenia, a w szczególności do kierującego najprawdopodobniej volkswagenem golfem III, koloru ciemnego. Pojazd ten w chwili zdarzenia miał poruszać się drogą krajową, a kierujący nim mógł być świadkiem wypadku.

Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę (18) 442 42 57, sekretariatem Wydziału Kryminalnego sądeckiej komendy: (18) 442 42 51 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

fot. z arch. sacz.in

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.