Nowy Sącz, osiedle Milenium: poleje się woda, będzie bitwa!

Nowy Sącz, osiedle Milenium: poleje się woda, będzie bitwa!

Gry, zabawy, animacje, pokazy strażackie i policyjne i hit programu: wielka bitwa wodna – to atrakcje festynu integracyjnego osiedla Milenium, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 sierpnia, przy Gimnazjum nr 3. Start imprezy – o godz. 14.

Ponieważ kwestia bezpieczeństwa odgrywa w dzisiejszym świecie bardzo ważną rolę, postanowiliśmy zaprosić instruktorów sztuk walki i zorganizować wspólny trening– zapowiada Michał Mółka, reprezentujący stowarzyszenie Orion.

Około godz. 17.30,  na wielbicieli „mokrych wrażeń” czeka kulminacyjny punkt programu – czyli druga, sądecka bitwa wodna. Będą balony wypełnione wodą, a także różne atrakcje przygotowane przez strażaków, w tym kurtyna wodna.

Festyn zorganizowało Stowarzyszenie Orion, Stowarzyszenie dla Miasta, Młodzi Aktywni Sądeczanie, TKKF „Dąbrówka”, zarząd osiedla „Millenium” oraz dyrekcja Gimnazjum nr 3.

fot. Tatiana Biela

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.