Nowy Sącz. Oblężenie Sary James po koncercie na Sądeckiej Jesieni Kulturalnej [FOTO + VIDEO]

Nowy Sącz. Oblężenie Sary James po koncercie na Sądeckiej Jesieni Kulturalnej [FOTO + VIDEO]

Sara James, Nowy Sącz, Sądecka Jesień Kulturalna, zdjęcia, fotorelacja, wywiad

Rozpoczął się drugi weekend Sądeckiej Jesieni Kulturalnej. W piątek wieczór na deskach Amfiteatru Nowy Sącz wystąpiła ulubienica młodego pokolenia – Sara James.

Zwyciężczyni The Voice Kids, finalistka Eurowizji Kids oraz finalistka America’s Got Talent zaprezentowała zarówno własną twórczość, jak i covery innych, znanych artystów. Poza swoimi autorskimi piosenkami pokusiła się o wykonanie takich utworów jak: „Running Up That Hill” czy „Crazy in Love”. Nie zabrakło też projektów Rihanny czy Billie Eilish.

Z Sarą James rozmawialiśmy tuż po koncercie. Dla wokalistki był to kolejny przyjazd do Nowego Sącza w przeciągu kilku ostatnich tygodni. Całość rozmowy dostępna na platformie Facebook naszego portalu DTS24 – TUTAJ

– To są ludzie, z którymi tworzę historię. Gdyby nie było moich fanów, nie było by także mnie. Uwielbiam wychodzić do fanów, staram się z nimi być do samego końca. To są osoby, które przyszły tutaj dla mnie – mówi Sara James w rozmowie z naszą redakcją. Poniżej film ukazujący jak w trakcie koncertu publiczność domaga się wyjścia artystki na scenę.

 

Przypominamy, że jeszcze w ten weekend w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej, zaprezentuje się zespół LemOn (19 września). Dzień później nastąpi prawdziwe zatrzęsienie mocnymi brzmieniami. Na 20 września zaplanowano Noc Legend Polskiego Rocka. Drugim torem – już w Miejskim Ośrodku Kultury, można skorzystać z oferty teatralnej. Sądecka Jesień Kulturalna (najdłuższy festiwal w Polsce) potrwa do 9 października. Poniżej prezentujemy obszerną fotorelację z koncertu Sary James.

Fot: Adrian Maraś / Video: Dawid Kulig

Share on twitter
Share on facebook