Nowy Sącz. Na plantach znaleziono ciało mężczyzny

Nowy Sącz. Na plantach znaleziono ciało mężczyzny

Wczoraj wieczorem na nowosądeckich plantach znaleziono ciało mężczyzny. Policjanci wstępnie wykluczają, by do jego śmierci ktoś się przyczynił, a okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.

O sprawie poinformował nas jeden z Czytelników. Poprosiliśmy policjantów o potwierdzenie tej informacji.

– Wczoraj ok. godz. 22:20 w rejonie ul. Konarskiego w Nowym Sączu ujawniono ciało mężczyzny. Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe. Ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych – poinformowała podkom. Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

Jak dodaje policjantka, wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Obecnie trwają czynności identyfikacyjne, a okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane w postępowaniu, które prowadzi Komenda Miejska Policji.

Z nieoficjalnych informacji, jakie dotarły do naszej redakcji wynika, że mężczyzna był powieszony, a po znalezieniu i odcięciu był reanimowany (najprawdopodobniej przez strażników miejskich), jednak bezskutecznie.

Policja nie zdradza takich szczegółów zdarzenia, jednak podkom. Basiaga potwierdza, że ,,przed przyjazdem policji i karetki pogotowia na miejscu czynności ratownicze wykonywała Straż Miejska”.

WAŻNE!

Jeśli jesteś w kryzysie emocjonalnym, życie straciło dla Ciebie sens, daj sobie pomóc i zadzwoń. Specjalnie dla Ciebie uruchomiono telefony zaufania. 
Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej. 

fot. ilustracyjne. archiwum KNB

Share on twitter
Share on facebook