Nowy Sącz. Moc endorfin i szczytny cel. Za nami 10. edycja „Run 4 a Smile” [FOTORELACJA]

Nowy Sącz. Moc endorfin i szczytny cel. Za nami 10. edycja „Run 4 a Smile” [FOTORELACJA]

Za nami 10. edycja biegu Run 4 a Smile. W tym roku wspierano trójkę podopiecznych Sursum Corda: 4-letnią Blankę z Paszyna, 5-letnią Oliwkę z Trzetrzewiny oraz 15-letniego Piotra z Wielogłów. Imprezę zorganizowała Wyższa Szkoła Biznesu z Nowego Sącza. Na starcie pojawiło się blisko pół tysiąca miłośników biegania.

Licząca 4 kilometry trasa miała swój start w Miasteczku Galicyjskim. W biegu głównym zwyciężył Wojciech Tarasek z czasem 11 min. 40 sek. Rywalizowali także młodzi uczestnicy w towarzystwie swoich rodziców. Wydarzenie miało szczytny cel. Charytatywny bieg zgromadził ludzi dobrego serca i miłośników aktywnego trybu życia w jednym. Organizatorzy już wcześniej poinformowali, że okrągła edycja wydarzenia będzie miała wyjątkową oprawę. Tak też było w istocie.

– Z okazji 10. edycji przedsięwzięcia Run 4 a Smile wspieramy trójkę podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda: Blankę Dadaś z Paszyna, która dotknięta jest głuchotą obustronną, Oliwkę Gajdę z Trzetrzewiny, cierpiącą na rzadką chorobę neuronalną (ceroidolipofuscynozę CLN2) oraz Piotrka Bajdela z Wielogłów, zmagającego się z przepukliną oponowo-rdzeniową – przekazywali w trakcie przygotowań do imprezy. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Autorem zdjęć jest Jolanta Augustyńska.

Fot: Jolanta Augustyńska

Share on twitter
Share on facebook