Sądeczanie weszli w Nowy Rok z Krzysztofem Krawczykiem [FILM]

Przywitanie Nowego Roku już za nami. Wczoraj mieszkańcy Nowego Sącza mogli przyjść na sądecki rynek i posłuchać Krzysztofa Krawczyka, który był gwiazdą wieczoru. Sylwestrowa impreza rozpoczęła się o 22:30 i trwała do godziny 1:00. 

wsb3

Wśród sylwestrowych atrakcji znalazła się także zabawa taneczna z DJ’em, koncert zespołu Atrament oraz pokaz sztucznych ogni. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się występ 71-letniego artysty. Sympatycy jednego z najbardziej rozpoznawalnych barytonów w Polsce licznie pojawili się na koncercie. Gwiazdor podziękował za zaproszenie i złożył życzenia wszystkim przybyłym.

Wspólna zabawa trwała do godziny 1:00. Krótki film poniżej.

Zabawa Sylwestrowa odbywała się także po sąsiedzku w Chełmcu. Nie da się ukryć, że niewątpliwie była największą imprezą plenerową w okolicy, która przez swój bogaty program zgromadziła tysiące osób. Nieobecni mogli na stronie gminy śledzić transmisję on-line z wydarzenia. Mimo, iż Chełmiec wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem nie otrzymał praw miejskich, fakt ten nie popsuł hucznego świętowania 105-lecia założenia Kopalni Surowców Skalnych w Klęczanach. Na chełmeckiej scenie wystąpił m.in. piosenkarz Kamil Bednarek, słynny satyryk Marcin Daniec, czy zespół No Brothers.

Wszystkim Czytelnikom życzymy samych wspaniałości w tym Nowym Roku! 

 

Film: Kamil Chełmecki


KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]