Nowy Sącz: marzysz o psiaku? Nie kupuj, adoptuj!

Nowy Sącz: marzysz o psiaku? Nie kupuj, adoptuj!

Jest ich 17. Najbardziej bolesny głód jaki odczuwają, to głód przywiązania do człowieka. Oddadzą w zamian całe psie serducho. Są wśród nich takie, które już straciły nadzieję, że ktoś je przygarnie, inne dopiero niedawno stały się bezdomne. Jeśli kochasz zwierzęta, pomyśl o tym, by przygarnąć psiaka ze schroniska. W niczym nie jest on gorszy od tych kupowanych u hodowców. Potrzebuje jedynie odrobiny miłości i zainteresowania.

Trzeba jednak pamiętać, że pies to nie zabawka. Wymaga odpowiedzialności i nie może być rzucony w kąt jak maskotka, która nam się znudzi.

-Szukamy dla nich kochających domów gdzie będą traktowane jak członek rodziny. Nie wydajemy psów na łańcuch . Z adoptującym podpisujemy umowę adopcyjną –podkreślają pracownicy Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom ,,Mam Głos” w Nowym Sączu.

W Stowarzyszeniu na nowego właściciela czeka 17 pupilów. Jedne już straciły nadzieję, że ktoś je przygarnie, inne dopiero niedawno stały się bezdomne.

,,Nasze psiaki nadal czekają na nowe domki. Jedne już długo, drugie krócej. Wszystkie są wesołe , zdrowe , garną się do człowieka , zgadzają się z innymi psami i suczkami.  Psy pozostające pod naszą opieką są zaczipowane , odrobaczone , zaszczepione. Suczki wysterylizowane, a psy wykastrowane. Każdy pies posiada książeczkę zdrowia” –piszą pracownicy Stowarzyszenia.

Poniżej zdjęcia piesków, które czekają na adopcję. Opis każdego z nich znajdziesz TUTAJ

Więcej informacji pod nr 530 994 113

Fot. Stowarzyszenie Mam Głos

 

 
Share on twitter
Share on facebook