Nowy Sącz. Krzysztof Cugowski i Felicjan Andrzejczak poruszyli publiczność (fotorelacja)

Nowy Sącz. Krzysztof Cugowski i Felicjan Andrzejczak poruszyli publiczność (fotorelacja)

krzysztof cugowski, sadecka jesien kulturalna 2022, nowy sącz

Sądecka Jesień Kulturalna nabiera tempa. W piątek (16 września 2022) w nowosądeckim Amfiteatrze Parku Strzeleckiego wystąpił Krzysztof Cugowski wraz z Zespołem Mistrzów.

Gościem specjalnym był Felicjan Andrzejczak. Obydwaj panowie zaprezentowali hity, z których zna ich cała Polska. Zgromadzona publiczność żywiołowo reagowała na występ obydwóch panów, co świadczy o zadowoleniu i wysokiej jakości wydarzenia.

W ten sam dzień odbyły się dwa spektakle teatralne w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu. O godz. 17.30 a potem również o godz. 20.30 widownia obejrzała sztukę „Kobiety bez znaczenia” w wykonaniu aktorów Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy. W wyreżyserowanym przez Grzegorza Chrapkiewicza spektaklu zaprezentowały się Halina Łabonarska oraz Małgorzata Niemirska.

Sobota (17 września 2022) jest kolejnym dniem wydarzeń w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej. W Amfiteatrze Parku Strzeleckiego zaplanowano Dzień Folkowy. Wystąpią Baciary oraz Kapela Ciupaga (początek o godz. 18.00). Z kolei w Miejskim Ośrodku Kultury odbędą się spektakle Teatru Dramatycznego pt. „Protest”. Pierwszy zaplanowano na godz. 16.00, a drugi na godz. 19.30. W niedzielę gwiazdą wieczoru będzie Michał Szpak.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z koncertu Krzysztof Cugowskiego. Autorem fotorelacji  jest Adrian Maraś.

 

Czytaj także: Gdyby nie ten człowiek, w rozbitym samochodzie zgasłoby czyjeś życie

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.