Nowy Sącz. Kibice i piłkarze Sandecji odwiedzili chore dzieci. Była radość i chwila zapomnienia o cierpieniu

Nowy Sącz. Kibice i piłkarze Sandecji odwiedzili chore dzieci. Była radość i chwila zapomnienia o cierpieniu

Tradycji stało się zadość. Kibice, piłkarze i przedstawiciele Sandecji, jak co roku, odwiedzili dzieci, które przebywają w nowosądeckim szpitalu. Mali pacjenci chociaż na chwilę mogli zapomnieć o chorobach, z którymi się obecnie mierzą.

Członkowie ,,Ośrodka Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz” wraz z zawodnikami wręczyli milusińskim prezenty. Uśmiechy pacjentów z oddziałów pediatrii i chirurgii dziecięcej, jak zwykle, były najwspanialszą zapłatą za okazane serce. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że pobyt w szpitalu, szczególnie dla dzieci jest stresujący. Wie doskonale o tym Mikołaj, dlatego wysłał swoich biało-czarnych pomocników z podarkami.

– W tym roku rolę pomocników św. Mikołaja pełnili piłkarze Sandecji: Michał Rutkowski, Igor Maślanka, Tomasz Kołbon, Mateusz Bartków. Jak zwykle biało-czarny, mikołajowy upominek wywołał wiele uśmiechu i radości na twarzach dzieci przebywających w szpitalu – relacjonuje w rozmowie z naszą redakcją Mariusz Nowakowski – koordynator Ośrodka Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz.

Czytaj także: 47 samochodów dla małopolskich OSP. Auta dostali też druhowie z naszego regionu

Fot. Adrian Maraś 

Reklama