Sylwester z Krzysztofem Krawczykiem. Ulice w centrum Nowego Sącza będą zamknięte

Sylwester z Krzysztofem Krawczykiem. Ulice w centrum Nowego Sącza będą zamknięte

W niedzielę, 31 grudnia, sądeczanie przywitają Nowy Rok na Rynku. Gwiazdą sylwestrowej zabawy będzie Krzysztof Krawczyk. Impreza rozpocznie się o godz. 22.30 i potrwa do godz. 1.00. W tym czasie kierowcy muszą liczyć się z wyłączeniem z ruchu pobliskich ulic. 

Od godz. 22.30 do godz. 1.00 ruch na jezdniach przed frontem ratusza oraz jezdniach bocznych(oprócz jezdni od tylnej strony ratusza) zostanie wstrzymany.

– Oznacza to zakaz wjazdu na Rynek z ul. Lwowskiej (od skrzyżowania z ulicami Matejki i Sobieskiego), a także z ulic Jagiellońskiej, Piotra Skargi, kard. Stefana Wyszyńskiego, Wąskiej oraz od strony ul. Klementyny Hoffmanowej – informuje referat Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Nowego Sącza.

O godz. 0.15, kiedy planowane jest rozpoczęcie pokazu sztucznych ogni, nastąpi wstrzymanie ruchu i wjazdu na Rynek z każdej z dochodzących do niego ulic.

Na Rynek będą mogły wjechać tylko pojazdy policji, straży miejskiej, pogotowia ratunkowego i straży pożarnej oraz oznakowane pojazdy organizatora imprezy.

Fot. Ilustracyjne – pixabay

Share on twitter
Share on facebook