Nowy Sącz. Jutro w mieście jeden korek więcej

Nowy Sącz. Jutro w mieście jeden korek więcej

„We wtorek 21.listopada od godz. 08.00 do godzin popołudniowych kontynuowany będzie remont wybranych fragmentów nawierzchni asfaltowej na ul. Prażmowskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Lwowską do skrzyżowania z ul. Długoszowskiego” – informują urzędnicy Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu. To kolejne miejsce, w którym kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Tej cierpliwości trzeba obecnie szczególnie dużo na ulicy Węgierskiej, Grunwaldzkiej, 29 Listopada, Nawojowskiej…

„Na Nawojowskiej korek przy dawnym Optimusie w kierunku centrum rozpoczyna się od godz. 11 i trwa do wieczora. A teraz jeszcze na dwa lata w związku z przebudową linii kolejowej ruch skierowano na Nawojowską. 2 lata trwał remont na Nawojowskiej. Teraz kolejne dwa 2 lata utrudnień. Jak mamy funkcjonować mieszkając w tej okolicy?” – pyta sądeczanka mieszkająca w tej okolicy, Pani Joanna.

Co więcej – oprócz korków, które wynikają z przebudowy linii kolejowej i zamknięcia ulicy Kolejowej i Mickiewicza trzeba się przygotować na inne – związane z remontami jakie planuje miasto.

W planach na najbliższy czas jest m.in. kontynuacja remontu ul. Jana Pawła II. (prace potrwają do sierpnia 2025 roku), przebudowa ul. Zielonej (do marca 2024 roku) oraz fragmentu ul. Barbackiego (do listopada 2024).

Czytaj też:

Nowy Sącz. Młodociani ,,gangsterzy” staną przed sądem. Sami przyszli na komendę

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama