Nowy Sącz. Fundacja Europa+ zaprasza na Polsko-Ukraiński Koncert Integracyjny

Nowy Sącz. Fundacja Europa+ zaprasza na Polsko-Ukraiński Koncert Integracyjny

Fundacja EUROPA+ oraz Niepubliczne Przedszkole Galicyjskie w Nowym Sączu zapraszają Sądeczan (zarówno narodowości polskiej, jak i ukraińskiej) do udziału w wielkim Koncercie Integracyjnym.

Wydarzenie wieńczy realizację grantu pn. „Razem możemy więcej” realizowanego przez Fundację EUROPA+ w ramach projektu pn. „MAŁOPOLSKA TARCZA HUMANITARNA. FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA UKRAINY. WSPARCIE GRANTOWE EFS dla NGO I JST – INTEGRACJA SPOŁECZNA, RYNEK PRACY, EDUKACJA I ZDROWIE”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie.

Przez trzy miesiące udzielaliśmy wsparcia w postaci warsztatów integracyjnych dla dzieci polskich i ukraińskich, kursu języka polskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a dla osób dorosłych wsparcia prawnego, psychologicznego, doradztwa zawodowego.

Na zakończenie zapraszamy do wspólnego świętowania – Koncert Integracyjny przygotowały dzieci z Niepublicznego Przedszkola Galicyjskiego, zaprzyjaźniona muzykalna rodzina z Ukrainy, wystąpią także Sądeczoki, a na zakończenie zaprezentuje się Kapela Góralska Ciupaga.

Szczegóły dotyczące imprezy – na plakacie. Wstęp bezpłatny.