Nowy Sącz: chcieli ukraść kremy z drogerii, ale ich plan się nie powiódł

30 września dwóch młodych mężczyzn postanowiło okraść drogerię w jednej z sądeckich galerii handlowych. Ich plan niemal od razu spalił na panewce, a teraz za kradzież grozi im więzienie.

wsb3

Złodzieje chcieli wynieść ze sklepu trzy kremy o łącznej wartości blisko 1200 złotych. Jeden z nich, 18-latek, został ujęty tuż za linią kas przez pracownika ochrony. Miał przy sobie dwa opakowania kosmetyku. Drugi z rabusiów uciekł, porzucając skradziony krem, swoją kurtkę i plecak.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony na komendę, inny patrol zaś przeszukiwał pobliski teren w poszukiwaniu uciekiniera.

- W efekcie dalszych czynności realizowanych w tej sprawie przez policjantów ustalono tożsamość i zatrzymano drugiego sprawcę kradzieży, którym okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego - informuje Aneta Izworska z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Mężczyźni usłyszeli od policjantów zarzut kradzieży, obaj przyznali się do zarzucanych im czynów. Grozi im od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

fot. ilustr. pixabay

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.