Nowy Sącz. Amator cudzych rowerów stanie przed sądem

32-latek z Nowego Sącza usłyszał 8 zarzutów. Tyle właśnie rowerów pochodzących z przestępstw znaleźli u niego policjanci. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem i paserstwo.

Od kilku dni sądeccy policjanci zajmowali się sprawą kradzieży roweru. W trakcie prowadzonych czynności dotarli do informacji, że jeden z mieszkańców Nowego Sącza używa poszukiwanego przez nich jednośladu. Pojechali pod wskazany adres i zastali tam 32-latka.

– W wyniku przeszukania zajmowanego przez niego lokum funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli różne akcesoria rowerowe oraz nożyce do cięcia metalowych prętów. Natomiast w piwnicy przynależnej do mieszkania ujawnili 8 rowerów pochodzących z kradzieży oraz paserstwa – informuje kom. Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

Mężczyzna został zatrzymany i w sądeckiej komendzie przedstawiono mu zarzuty. Za kradzież z włamaniem oraz paserstwo grozi mu do 10 lat więzienia. Ponadto prokurator zastosował wobec mieszkańca Nowego Sącza środki zapobiegawcze – zakaz opuszczania kraju i dozór policji.

fot. KMP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.