Nowy Sącz. 33-latek miał w mieszkaniu spory zapas marihuany

marihuana

33-letni nowosądeczanin trafił tydzień temu w ręce policji. W jego mieszkaniu znaleziono znaczną ilość środków odurzających. Mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

– Policjanci zajmujący się w sądeckiej komendzie zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 33-letni mieszkaniec Nowego Sącza może posiadać środki odurzające. Do zatrzymania mężczyzny doszło 13 października br., w Nowym Sączu w rejonie jego miejsca zamieszkania – relacjonuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Mundurowi przeszukali mieszkanie 33-latka i znaleźli tam niemal 174 gramy marihuany. Zabezpieczyli też przedmioty, które mogły służyć do porcjowania i rozdrabniania narkotyków.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a 15 października w Prokuraturze Rejonowej w Nowym Sączu przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających (art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii). Ponadto prokurator nałożył na sądeczanina zakaz opuszczania kraju oraz dozór policji. 33-latkowi grozi kara od roku do 10 lat więzienia.

fot. KMP w Nowym Sączu

Czytaj też: Rytro. W trudnodostępnym terenie płonął drewniany budynek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.