Nowy Sącz. 27-latka groziła skokiem z mostu? Interwencja służb ratunkowych w małżeńskiej kłótni

Nowy Sącz. 27-latka groziła skokiem z mostu? Interwencja służb ratunkowych w małżeńskiej kłótni

most, Nowy Sącz, 27-latka, sprzeczka małżeńska

Do dramatycznych wydarzeń doszło niedzielnym popołudniem w Nowym Sączu. Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta chce odebrać sobie życie, skacząc w nurt Kamienicy. Na pomoc natychmiast ruszyły służby ratunkowe.

Około godziny 14.10 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu otrzymał zgłoszenie, że kobieta chciała skoczyć z mostu na ul. Tarnowskiej.

– Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy ustalili, że doszło do nieporozumień rodzinnych pomiędzy kobietą i jej mężem. Kobieta twierdziła, że nie miała zamiaru skakać z mostu – informuje naszą redakcję komisarz Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Funkcjonariusze przeprowadzili badanie alkomatem i okazało się, że kobieta miała promil alkoholu w organizmie. 27-latka zgłaszała, że boli ją kciuk i z uwagi na to została zabrana do szpitala przez zespół karetki pogotowia.

WAŻNE!

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym: 116 123
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111

Czynny od poniedziałku do piątku od godz. 14.00-22.00 (połączenie bezpłatne)

Kryzysowe Telefony Zaufania 116 123  i 116 111 powstały z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.

Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej. 

Nowy Sącz, ul. Tarnowska, 27-latka

Fot. Bartłomiej Fecko 

Share on twitter
Share on facebook