Nowy Sącz. 14 par świętowało wyjątkowe jubileusze

Nowy Sącz. 14 par świętowało wyjątkowe jubileusze

Ślubowali sobie miłość kilka dekad temu i wciąż dotrzymują słów przysięgi. Większość z nich doczekała się dzieci, wnuków, a nawet i prawnuków. Czternaście par świętowało w nowosądeckim ratuszu swoje Złote i Diamentowe Gody. Nie obyło się bez gratulacji, życzeń, upominków, a nawet odznaczeń przyznanych przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Gratulacje i życzenia złożyli jubilatom między innymi prezydent Ludomir Handzel oraz kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego – Monika Lichoń.

Były rozterki, były problemy, ale właśnie wtedy pewnie docenialiście to że stoi przy was ta druga osoba, która pomaga, która się uśmiechnie, która pocieszy. I to, że jesteście dzisiaj na tej sali to dla mnie moment bardzo wzruszający – mówił prezydent Handzel.

Jak zaznaczała kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego, medale, które otrzymali jubilaci, są podziękowaniem za wszystko, co seniorzy budowali przez lata jako małżeństwa i jako rodziny. Podkreślała, że miłość, wierność i uczciwość małżeńska pozwoliła im przetrwać tak wiele lat razem.

– Ciesząc się z państwem tym rodzinnym świętem, chciałabym życzyć nieustającej miłości, zgody i radości na dalsze wspólne dni oraz kolejnych pięknych jubileuszy przeżytych w zdrowiu. Niech szczęście nigdy państwa nie opuszcza, a radosny uśmiech towarzyszy Wam każdego dnia – zwracała się do jubilatów Monika Lichoń.

Diamentowe gody, czyli jubileusz 60 lat małżeństwa obchodzili Weronika i Stanisław Homoncikowie oraz Magdalena i Kazimierz Jakubowscy. Natomiast złote gody (50 lat małżeństwa) świętowali: Halina i Ludwik Bastowie, Zofia i Jerzy Błoniarzowie, Eleonora i Czesław Bochniarzowie, Halina i Piotr Boguccy, Stanisława i Stanisław Górscy, Elżbieta i Stanisław Groniowie, Maria i Zygmunt Królowie, Zofia i Andrzej Leśniakowie, Anna i Zbigniew Raconiowie, Maria i Stanisław Stelmachowie, Janina i Józef Zającowie oraz Janina i Edward Zapałowie.

fot. UM Nowego Sącza

Czytaj również: Piwniczna. Wypadek na quadzie. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.