Nowy Sącz, 11 listopada: premiera płyty "Halny" grupy Gooroleska

GOOROLESKA to pięć osobowości, pięć instrumentów, pasja i chęć do działania. Zespół tworzą: Bogusław Nawara – wokal, skrzypce, Dawid Buras – klawisze, sample, Maciej Piotrowicz – gitara, Krzysztof Ogórek – bas, Paweł Święs – perkusja. Każdy z osobna posiada solidny bagaż doświadczeń muzycznych oraz liczne sukcesy na scenach w całym kraju - i nie tylko. Kilka lat temu postanowili stworzyć coś co pozwoliło im na jeszcze większy rozwój. Gooroleska działa od 2012 roku a muzyka tworzona przez nich stanowi mieszankę pop-rock-folk z elementami elektroniki.

Renault2

Premiera debiutanckiej płyty zespołu Gooroleska - HALNY zaplanowana jest na 11 listopada 2019 r. Autorskie utwory to m.in. Born to be free, DrogaMi, Lecę do gwiazd oraz Halny i Brylant, których teledyski można obejrzeć na kanale Youtube. Na płycie znajdują się także melodie ludowe w nowoczesnych aranżacjach zespołu: Karczmareczka, Byli chłopcy byli oraz cover Kiedy góral umiera.

Autorami tekstów piosenek są Bogusław Nawara oraz Jacek Musiatowicz, a za muzykę i aranże odpowiadają członkowie zespołu: Dawid Buras, Bogusław Nawara oraz Maciej Piotrowicz.

Wydawcą płyty jest: MAF Music Art Fun

Nagrania zrealizowane zostały dzięki szczodrości fanów i przyjaciół zespołu, którzy wzięli udział w zbiórce na portalu finansowania społecznościowego zrzutka.pl

Sponsorami płyty (tłoczenie i wydruk) są: Molter Sp. z o.o., Eva Cosmetics & Lashes, Power Events, Music Info Sp. z o.o., Wac-woj. Sp. z o.o., Chlipala oraz Q-tynk.

PŁYTĘ można zakupić w wybranych EMPIKACH oraz na stronie https://gooroleska.pl

 

 

 

 

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.