„Nowy Rok, Nowa JA” czyli styczeń pod znakiem siłowni.

„Nowy Rok, Nowa JA” czyli styczeń pod znakiem siłowni.

centrum rekreacji olimp

Siłownia Nowy Sącz, czyli dokąd warto się udać, by zyskać zdrowie

Opcja taka jak siłownia to rozwiązanie ciekawe, jeśli chodzi o ćwiczenia, rozwój swojej sylwetki, poprawę samopoczucia, czy zyskanie zdrowia. Dodatkowo jest też ekonomiczna. Dlaczego? Bo w tego typu miejscach płaci się za miesiąc i to dość atrakcyjną stawkę. Na co zwrócić uwagę wybierając się na siłownię? Na położenie oraz ofertę. Stąd też najlepszym wyborem w Nowym Sączu jest Centrum Rekreacji „Olimp”.

Centrum Rekreacji „Olimp – miejsce stworzone z myślą nie tylko o studentach

Kluczowe znaczenie ma położenie, ale też i przeznaczenie placówki sportowej. Co sprawia, że Centrum Rekreacji „Olimp” w Nowym Sączu jest miejscem wyjątkowym? To, że tego typu siłownia znajduje się na terenie kampusu uczelni. Jest więc dopasowana do potrzeb osób młodych, atrakcyjna i multikulturowa. Ale nie tylko! Taka placówka jak Centrum Rekreacji Olimp jest też dostępna dla ludzi spoza środowiska akademickiego czyli skorzystać z niej może absolutnie każdy. Osoby, które nie mają związku z Wyższą Szkołą Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu podchodzą pod stałą opłatę miesięczną.

Nie da się też ukryć tego, że taka siłownia w Nowym Sączu to także cała masa sprzętów, których nabycie we własnym zakresie w domu trwa latami i wymaga ogromnych nakładów finansowych. Na dokładkę wielu ludzi nie ma gdzie tego typu sprzętu zgromadzić. Dlatego właśnie postawienie na centrum rekreacji i płacenie co miesiąc to rozsądny wybór.

Centrum rekreacji – czyli nie samą siłownią człowiek żyje

Siłownia to oczywiście jedno z najważniejszych miejsc w Centrum Rekreacji Olimp, ale… nie najważniejsze! Obiekt, z którego może skorzystać każdy mieszkaniec Nowego Sącza czy okolic posiada również pełnowymiarową halę sportową. To idealne miejsce dla miłośników gier zespołowych. Pozwala również urządzać zawody na poziomie iście mistrzowskim. Dodatkowo halę można podzielić na trzy, niezależnie od siebie sektory, więc nie trzeba działać w pojedynkę. Za niską jednorazową opłatą można pograć z znajomymi w ulubioną grę na naprawdę dużym obiekcie.

Nie każdy lubi typowe zajęcia na siłowni, bieganie na bieżni, ćwiczenia na orbitreku czy pocenie się na rowerku. Dla osób, które szukają zdrowej alternatywy sportowej, są zajęcia grupowe fitness, oferowane przez  CR„Olimp”. Wszystkie prowadzone są przez wykwalifikowane trenerki, którym niestraszne żadne wyzwania! Znajdzie się coś dla miłośników tańca (np. Tabata, LATUNGA czy zajęcia Dance), coś na rozciąganie – streching, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, czy takie, które pomogą wymodelować sylwetkę.

Co jeszcze sprawia, że Centrum Rekreacji Olimp jest miejscem tak wyjątkowym? Sauna, która jest dostępna dla gości. Sucha łaźnia jest świetnym sposobem na relaks, a jednocześnie metodą, by… zapobiec starzeniu się organizmu! Czego chcieć więcej? Chyba tylko karnetu do Centrum Rekreacji Olimp!

Kontakt:

Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz (kampus WSB-NLU)

rezerwacja hali oraz sauny: tel.: (18) 44 99 126

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pn.-pt.: 7.00-22.00,

www.facebook.com/centrumrekreacji.olimp

www.instagram.com/cr_olimp_wsbnlu/

 

artykuł partnera

 

Czytaj również: WSB – NLU przygotuje cię do matury z matmy i angielskiego za darmo.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.