Zmiana w Radzie Miasta. Jakub Prokopowicz za Martę Porembę

Zmiana w Radzie Miasta. Jakub Prokopowicz za Martę Porembę

Po tym jak Marta Poremba z Koalicji Nowosądeckiej została szefową miejskich inwestycji musiała pożegnać się z mandatem radnej. W Radzie Miasta miał zastąpić ją Dariusz Izworski, który osiągnął drugi wynik w okręgu numer 4. W wyborach samorządowych zagłosowało na niego 200 osób, jednak ostatecznie nie przyjął mandatu. Również Robert Berdychowski, który uplasował się na trzecim miejscu (198 głosów) nie wyraził zgody na zasiadanie w Radzie z ramienia Koalicji Nowosądeckiej. 

Na wysokości zadania stanął Jakub Prokopowicz, który wybory samorządowe zakończył z wynikiem 111 głosów. Nowy radny złoży ślubowanie na następnej sesji Rady Miasta, która odbędzie się końcem stycznia. Wkrótce Komisarz Wyborczy wyda oficjalne postanowienie w tej sprawie.

,,Miałem czekać do oficjalnego zaprzysiężenia, jednak po doniesieniach medialnych potwierdzam, że przypadł mi zaszczyt reprezentowania mieszkańców Nowego Sącza jako rajca miejski. Przyjmuję to zobowiązanie z dużym szacunkiem i pokorą. Jest to niewątpliwie równie duża nobilitacja, co wyzwanie i odpowiedzialność. Z tego miejsca pragnę zapewnić, iż dołożę wszelkich starań, abyśmy wspólnie przez te 5 lat rozwijali nasze miasto. Specjalne podziękowania wędrują do całej grupy przyjaciół spod szyldu Koalicji Nowosądeckiej- to Wasza zasługa. Dziękuję!” – napisał radny Jakub Prokopowicz. 

 

Fot. arch. dts24/ K. Kulak/
Facebook Jakub Prokopowicz

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.