Nowości wydawnicze Albatrosa: Księga rodu z Baltimore Joëla Dickera

Nowości wydawnicze Albatrosa: Księga rodu z Baltimore Joëla Dickera

Joël Dicker fantastycznie operuje suspensem. Udało mu się stworzyć dzieło, w którym pasują do siebie wszystkie elementy układanki. Powieść angażuje czytelnika, ma odpowiednie tempo i jest świetnie skonstruowana – pisze o autorze książce „Metrotime”.

Marcus, młody dziennikarz znany z  Prawdy o  sprawie Harry’ego Queberta, pochodzi z biedniejszej gałęzi rodu Goldmanów, osiadłej w Montclair. Jego dalsi krewni mieszkają w wytwornej rezydencji na bogatych przedmieściach Baltimore. Ci wybrańcy losu od dziecka wzbudzali jego fascynację, która z wiekiem wcale nie słabnie i w końcu doprowadza Marcusa do decyzji, by poznać prawdziwą historię Goldmanów z Baltimore i odpowiedzieć na pytanie, co legło u źródeł dramatu, jaki ich dotknął przed laty.

Joël Dicker – urodził się w Genewie w 1985 roku, gdzie studiował prawo. Prawda o Sprawie Harry’ego Queberta została nominowana do Nagrody Goncourtów i zdobyła nagrody Grand Prix du Roman de l’Académie Française oraz Prix Goncourt des Lycéens. Powieść szybko stała się światowym bestsellerem: została opublikowana w 42 krajach, a jej nakład przekroczył 3,5 miliona egzemplarzy. Na podstawie Prawdy o sprawie Harry’ego Queberta powstanie dziesięcioodcinkowy serial. Produkcją zajmie się studio Metro Goldwyn Mayer. Reżyserem serii będzie Jean-Jacques Annaud (Wróg u bram, Siedem lat w Tybecie, Imię róży). Emisję serii zapowiedziano na rok 2018.

Źródło: Wydawnictwo Albatros.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.