Nowosądeczanin prezesem ogólnopolskich struktur ,,Młodych dla Wolności”

Nowosądeczanin prezesem ogólnopolskich struktur ,,Młodych dla Wolności”

Młodzi dla Wolności, Korwin

Krzysztof Rzońca został nowym prezesem ogólnopolskich struktur ,,Młodych dla Wolności” – młodzieżówki partii Korwin.

Nowosądeczanin jest studentem Szkoły Głównej Handlowej oraz absolwentem Nowosądeckiego „Elektryka”. 22-latek związany jest również z Kongresem Polskiego Biznesu oraz Instytutem Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa. Był również prezesem małopolskich struktur Młodych dla Wolności. Krzysztof Rzońca bierze udział w akcji społecznej uczczenia ekonomisty Carla Mengera. We wrześniu współorganizował wydarzenie pn. ,,Piwo z Mentzenem” w Nowym Sączu.

– To dla mnie ważny dzień. Bardzo się cieszę z tej nominacji, chodź mam świadomość jak wysoko została postawiona poprzeczka – mówił po otrzymanej nominacji Krzysztof Rzońca.

,,Młodzi dla Wolności” ściśle współpracują z partią Janusza Korwina-Mikkego ,,KORWIN”. Celem stworzonej grupy jest m.in formowanie intelektualne oraz organizacyjne młodych Polaków, którzy chcą wziąć czynny udział w życiu politycznym, społecznym i kulturalnym Polski ,,w duchu wartości, na rzecz których działa partia”. 

– W ,,Młodych dla Wolności” zgromadziła nas piękna idea. Skupieni wokół haseł wolność, własność i sprawiedliwość będziemy kontynuować walkę o wolne społeczeństwo. Już teraz parafrazując Hayeka zachęcam Was do uczynienia aktu odwagi i zaangażowania się w niezwykłą, intelektualną przygodę, która pomoże nam porwać społeczeństwo w stronę dumnej i bogatej Polski – mówił po otrzymanej nominacji świeżo upieczony prezes Krzysztof Rzońca.

Fot. ,,Młodzi dla Wolności” 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.