Noworoczny Turniej Piłki Nożnej zbliża się wielkimi krokami. Zapisz się i wygraj puchar

Noworoczny Turniej Piłki Nożnej zbliża się wielkimi krokami. Zapisz się i wygraj puchar

Lubisz aktywnie spędzać czas i rywalizować w duchu fair play? Już dzisiaj zapisz się na Noworoczny Turniej Piłki Nożnej, który odbędzie się 13 stycznia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji na ul. Nadbrzeżnej 34. Zbierz swoją drużynę i powalcz o puchar.

Organizatorami akcji jest grupa ,,My kochamy Nowy Sącz” . Patronuje jej prezydent miasta Ryszard Nowak i poseł Wiesław Janczyk.

– Zachęcam wszystkich chętnych do udziału w turnieju piłkarskim. Mogę dodać, iż turnieje, które cyklicznie organizujemy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Drużyn chętnych nie brakuję, co tylko napawa mnie optymizmem, iż tylu młodych ludzi garnie się do sportu. Na poprzednich turniejach gromadziliśmy nawet 30 drużyn piłkarskich, co daje około 170 zawodników – dodał Maciej Rogóż.

Jak dodaje turniej odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych, co pozwoli na zdrową rywalizację dzieci oraz młodzieży.

Co zrobić żeby wziąć udział w turnieju? 

Wystarczy zapisać się wraz ze swoją drużyną do 3 stycznia u koordynatora Macieja Rogóża (501 824 916). Jednak warto pamiętać, że osoby niepełnoletnie potrzebują zgody na uczestnictwo w zawodach od rodziców, lub opiekunów prawnych. Kapitan zgłasza nazwę drużyny i odbiera formularze zgody dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Co ważne, jedna drużyna może liczyć 4+1 w polu oraz ewentualnie 2 zawodników rezerwowych.

13 stycznia należy się stawić na zbiórce o godzinie 7:50 przed budynkiem hali. Trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą obuwia sportowego z jasną podeszwą.

Zatem spiesz się, do końca zapisów pozostało kilka dni!

Plakat: Kamil Polakiewicz
Zdjęcia: Adrian Maraś


Share on twitter
Share on facebook