Nowe władze w sądeckim MPK

Rada nadzorcza nowosądeckiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego dokonała wyboru  nowego prezesa i wiceprezesa zarządu. Władzę w miejskiej spółce będą sprawować Jerzy Leszczyński (prezes) i Tomasz Wesołowski (wiceprezes zarządu do spraw techniczno-eksploatacyjnych).

Renault2

Jerzy Leszczyński jest sądeczaninem. Ma wykształcenie wyższe mechaniczne, które zdobył na Politechnice Krakowskiej. Od 1993 roku jest właścicielem firmy transportowej Lemax, od 2001 roku  - właścicielem i prezesem zarządu firmy Lesko. Od 2002 roku pełni stanowisko wiceprezesa Sądeckiej Izby Gospodarczej.

Absolwentem Politechniki Krakowskiej  jest także Tomasz Wesołowski - inżynier kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, magister kierunku transportowego o specjalności eksploatacja i zarządzanie w transporcie. Ostatnio prowadził własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa transportowego, a wcześniej pracował między innymi jako szef działu spedycji, a następnie manager w sądeckiej firmie transportowej.

 

Krzsztof Migacz nie chce rządzić miejską spółką. Zrezygnował z posady w MPK

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.