Nowa Wieś. Najnowsze fakty w sprawie śmiertelnego wypadku [ZDJĘCIA]

Nowa Wieś. Najnowsze fakty w sprawie śmiertelnego wypadku [ZDJĘCIA]

nowe fakty, śmiertelny wypadek w Łabowej, zdjęcia, Nowa Wieś

Jak już informowaliśmy – TUTAJ, dziś w miejscowości Nowa Wieś na drodze krajowej nr 75 doszło do śmiertelnego wypadku. Zginęła 71-letnia kobieta, która poruszała się pojazdem osobowym. Służby podają najnowsze fakty w sprawie.

– Kilka minut przed godz. 12:00 w miejscowości Nowa Wieś na drodze krajowej nr 75 doszło do zderzenia dwóch pojazdów, samochodu osobowego marki Suzuki oraz ciężarowego marki Man. W wyniku zdarzenia, kierująca suzuki pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej zmarła na miejscu zdarzenia – mówi kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowy Sączu.

Droga krajowa była całkowicie zablokowana. W chwili obecnej (stan na godzinę 16:20) ruch na miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Na miejscu pracują służby. Co do tej pory ustalono?

– Kierująca samochodem marki Suzuki, jadąc w kierunku Nowego Sącza z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Man. Obecnie na miejscu zdarzenia prokurator z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzą oględziny. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku. Ponadto informuję, że informacja o całkowitym odblokowaniu drogi zostanie opublikowana na Facebooku sądeckiej Policji – precyzuje kom. Justyna Basiaga.

AKTUALIZACJA, GODZINA 17:30: Droga krajowa nr 75 jest już odblokowana – informuje kom. Justyna Basiaga z KMP Nowy Sącz

Fot: Maksymilian / Małopolska Alarmowo / Krynica TV / czytelnik / JRG Krynica