Nowa linia autobusowa: Warszawa – Budapeszt przez Nowy Sącz i Piwniczną

Uwaga amatorzy podróżowania do Europie! Jest nowa linia autobusowa z Warszawy do Budapesztu. Autobus jedzie przez Nowy Sącz i Piwniczną. Trasę obsługujr LEOEXPRES. Bilety są dostępne w sprzedaży w systemie rezerwacji.

PROTGAST5

Autobus kursuje na trasie: Warszawa – Kraków – Nowy Sącz – Piwniczna – Stara Lubovna – Poprad Tatry – Koszyce – Budapeszt Airport – Budapeszt.

Można nim taże dojechać do Kierżmarku, Starej Ľubovňej, Kielc i Radomia. Autobus jest skomunikowany z pociągiem z / do Pragi, z linią autobusową z / do Mukaczewa oraz do Ustki.

Ceny zaczynają się już od 19 zł.  Można również skorzystać z promocji 1 + 1 bilet za darmo i pojechać do Budapesztu, Miszkolca, Popradu i Koszyc. Promocja obowiązuje od 25.07. – 01.08.2017 w przypadku podróży z Warszawy do Budapesztu od 29.08. – 31.10.2017.

Ze szczegółowym rozkładem jazdy można zapoznać się TUTAJ. 

Fot. Ilustracyjne – Pixa Bay, Google Street View. 

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]