Noc Teatrów po raz pierwszy w Nowym Sączu

Dziś po raz pierwszy do Nowego Sącza dotrze ogólnopolska akcja pod nazwą ,,Noc Teatrów". Okazuje się, że wydarzenie cieszy się wśród sądeczan sporą popularnością, gdyż już zabrakło wejściówek na spektakl realizowany w jego ramach. Być może na salę uda się wejść jeszcze kilku szczęśliwcom.

Renault2

Off-Teatr „trzynastka” przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury wystawi przedstawienie po tytułem ,,Scenariusz na Parę”. Spektakl rozpocznie się o godzinie 21:00 w Sali kameralnej MOK.

- Można zaryzykować i „czyhać” na wolne miejsce, bo na takie będą wpuszczani pojedynczy, oczekujący widzowie ale… . Warto też śledzić zapowiedzi off-Teatr „trzynastka” bo ta komedia i poprzednio wystawiona „Moralność pani Dulskiej” cieszą się dużą popularnością i dostać się na przedstawienie nie jest łatwo, nawet w Noc Teatrów - wyjaśniają członkowie ,,trzynastki".

„Scenariusz na Parę” to komedia autorstwa Jacka Mazaneca. Jej tekst powstał przy wykorzystaniu niektórych motywów sztuki Bogusława Schaeffera pt. „Scenariusz dla trzech aktorów”. W rolach głównych ponownie wystąpią Kinga Dobosz oraz Marcin Sarota.

Premiera spektaklu odbyła się 18 maja w nowym gmachu Muzeum w Nowym Sączu w ramach ,,Nocy Muzeów".

fot. Jacek Kurzeja

plakat: Marcin Sarota

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.