Niecew, Wojnarowa. Tragiczny wypadek. Nie żyje mężczyzna

Niecew, Wojnarowa. Tragiczny wypadek. Nie żyje mężczyzna

Niecew wypadek

Na pograniczu miejscowości Niecew i Wojnarowa (gmina Korzenna) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Około 18:40 na drodze powiatowej zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich dachował. Nie żyje 90-letni mężczyzna.

Działania służb trwają. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej, policja i załoga karetki pogotowia. Wkrótce dotrą funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego i prokurator (godz. 19:30).

– Kierujący samochodem Suzuki Wagon – mężczyzna w wieku około lat 90 doznał obrażeń śmiertelnych – poinformował w rozmowie z nami dyżurny PSP w Nowym Sączu. – Kierujący samochodem Audi nie uskarżał się na żadne dolegliwości.

Auto marki suzuki po uderzeniu dachowało do przydrożnego rowu. Osobówkami podróżowali sami kierujący. Obaj mężczyźni to mieszkańcy powiatu nowosądeckiego.

– 90-letek wyjechał z drogi podporządkowanej, wskutek czego doszło do zderzenie z audi, kierowanym przez 21-latka – relacjonuje mł. asp. Bartosz Izdebski z KWP w Krakowie. – Na miejscu pracuje prokurator i biegły z zakresu wypadków. 21-letni mężczyzna został przewieziony do komendy w celu dopełnienia formalności, ale na miejscu był sprawdzany i był trzeźwy.

Jak dodaje, w toku śledztwa sprawdzane będą przyczyny wypadku i policja wraz z prokuratorem ustalać będzie, kto był sprawcą zdarzenia.

AKTUALIZACJA godz. 20:20: Droga w miejscu zdarzenia wciąż jest zamknięta dla ruchu.

fot. Artur Nowak, PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Obidza. Na drodze powiatowej płonął samochód

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.