Nie żyje nauczycielka Małgorzata Hotloś. Miała 58 lat

Nie żyje nauczycielka Małgorzata Hotloś. Miała 58 lat

Małgorzata Hotloś

Zmarła Małgorzata Hotloś. Była gorlicką radną, nauczycielką i archeologiem. Miała 58 lat. O jej śmierci poinformowali dziś przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Małgorzata Hotloś pełniła funkcję radnej Rady Miasta Gorlice w latach 2002-2006. Uczyła w Gorlicach i w Bieczu – w Szkole Podstawowej nr 1, Zespole Szkół Zawodowych, Zespole Szkół Ekonomicznych i w bieckim Zespole Szkół Ogólnokształcących. Była przewodniczącą Międzyszkolnej Komisji Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Gorlicach.

Ukończyła studia magisterskie z archeologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także studia podyplomowe z zakresu: historii (UJ w Krakowie), konserwacji zabytków architektury i urbanistyki (Politechnika Krakowska), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (UJ w Krakowie), pedagogiki (Akademia Pedagogiczna w Krakowie).

Brała udział w wykopaliskach archeologicznych w Polsce, a także w Europie zachodniej i wschodniej. Pracowała też w Muzeum Okręgowym w Bielsku-Białej.

fot. UM Gorlice, pixabay

Czytaj też: W gminie Korzenna pojawił się wilk. Był też w gminie Grybów

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.