Nie żyje 19-letnia dziewczyna. 20-letni mężczyzna ciężko ranny. Dramat w Krynicy – Zdroju

Nie żyje 19-letnia dziewczyna, pasażerka osobowego forda, który dziś koło godz. 10 rozbił się w zderzeniu z ciężarówką przewożącą olej napędowy. Rok starszy od niej kierowca auta został przewieziony do szpitala.  Jego stan jest bardzo ciężki.  Dramatyczny wypadek wydarzył się dziś około godz. 10 na ulicy Sądeckiej w Krynicy. 

Doszło do zderzenia dwóch samochodów: samochodu osobowego Ford oraz cysterny Mercedes. W samochodzie osobowym zakleszczone były dwie osoby, kobieta i mężczyzna.  Jedna z nich była nieprzytomna. Strażacy wykonali dostęp do osób poszkodowanych i ewakuowali je na zewnątrz. Prowadzono resuscytację krążeniowo oddechową u jednej osoby. Niestety nie przyniosła zamierzonego rezultatu. Ranna zmarła na miejscu zdarzenia. Druga osoba po udzieleniu pomocy została przewieziona do szpitala. Droga wojewódzka była całkowicie zablokowana. Trwają czynności dochodzeniowe mające na celu ustalenie okoliczności oraz przyczyny zdarzenia – relacjonują strażacy.

Policja kieruje ruch przez Mochnaczkę i Tylicz. Funkcjonariusze drogówki ostrzegają, że na drogach regionu panują trudne warunki wynikające z opadów śniegu i temperatury powietrza – jest mokro i ślisko.

fot. PSP Nowy Sącz

Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.