Nie żyje 16-latek i 56-latek. Do dramatu doszło w Kokuszce

Do dramatycznego zdarzenia doszło 13 sierpnia około północy w miejscowości Kokuszka (gm. Piwniczna-Zdrój). Ciągnik rolniczy wywrócił się i przygniótł dwóch mężczyzn. Obaj zginęli na miejscu.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o 23.07. Na miejsce zadysponowano strażaków z: JRG 2 w Nowym Sączu, OSP Piwniczna-Zdrój, OSP Głębokie oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję.

Jak poinformowała naszą redakcję aspirant sztabowa Barbara Szczerba z KWP Kraków, do zdarzenia doszło wcześniej, jednak dopiero około 23.00 został znaleziony ciągnik rolniczy i wezwano pomoc. Niestety na ratunek było już za późno. Obaj mężczyźni nie żyli. Funkcjonariusze Policji pod nadzorem prokuratora dokonali oględzin ciągnika i ciał.

– Okoliczności i przyczyny wypadku, w którym zginęli: 16-latek i 56-latek, będą ustalane w toku prowadzonego śledztwa – wyjaśnia asp. sztab. Barbara Szczerba z biura prasowego KWP Kraków.

– Po zakończonych działaniach przez Policję i prokuratora ciała mężczyzn zostały zabrane przez przybyły na miejsce zakład pogrzebowy. Działania straży pożarnej trwały prawie pięć godzin – informują strażacy.

Fot. OSP Piwniczna-Zdrój 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.