Nawojowa: z samochodu został wrak. Dwie osoby w szpitalu

Do zdarzenia doszło wczoraj w Nawojowej przy ulicy Krynickiej. Samochód  marki Peugeot, którym podróżowały dwie osoby zjechał na lewy pas jezdni, przejechał przez chodnik, a następnie rozbił się o latarnię. Zatrzymał się dopiero sześć metrów od jezdni. Kierowca zdołał samodzielnie wydostać się z pojazdu, natomiast pasażer, początkowo uwięziony w samochodzie, został ewakuowany przez strażaków, a następnie przetransportowany do szpitala.

wsb3

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy niezwłocznie podjęli działania w celu ewakuacji pasażera, który był uwieziony w rozbitym samochodzie. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych udało się wydostać go z wraku auta po odcięciu prawych drzwi oraz dachu Peugeota. Przekazano go przybyłej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego.

Kierowca znajdował się poza pojazdem. Początkowo nie uskarżał się na dolegliwości, jednak po chwili poczuł się źle. Pracujący na miejscu policjanci wezwali raz jeszcze pogotowie.

Działania strażaków trwały prawie trzy godziny. Pogotowie Energetyczne zabezpieczyło uszkodzoną i przewróconą latarnię.

 

 

NISSANLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.