Nawojowa. Dawid Kubacki wraz z żoną Martą (w świetnej formie!) odwiedzili dziś Sądecczyznę [ZDJĘCIE]

Nawojowa. Dawid Kubacki wraz z żoną Martą (w świetnej formie!) odwiedzili dziś Sądecczyznę [ZDJĘCIE]

Dawid Kubacki

Jeszcze niedawno zmagali się z kłopotami. Żona Dawida Kubackiego chorowała. Jej zdrowie i życie było zagrożone. Dziś, pełni radości i uśmiechu odwiedzili Sądecczyznę. Dawid Kubacki z żoną Martą wzięli udział w rodzinnych uroczystościach Pierwszej Komunii Świętej. Impreza odbyła się w Nawojowej.

Utytułowany polski skoczek dał się poznać sądeczanom jako osoba życzliwa i uśmiechnięta. Wyraził też zgodę na opublikowanie zdjęcia z rodzinnej uroczystości na portalu DTS24. – Dla nas był to duży zaszczyt, że mogliśmy dziś przyjąć Dawida Kubackiego i jego rodzinę. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Bije od niego skromność, dało się to odczuć podczas rozmów. Nie odmawiał wspólnych zdjęć, jest nam bardzo miło gościć tak znanego sportowca na Sądecczyźnie – mówi w rozmowie z naszą redakcją pani Kasia, manager lokalu.

Dawid Kubacki jest w trakcie przygotowań do kolejnego sezonu Pucharu Świata. Inaugurację zaplanowano na 25 listopada w Ruce (Finlandia). Oficjalny kalendarz cyklu zostanie zaprezentowany za trzy dni podczas posiedzenia Rady FIS w Dubrowniku. Ciekawostką jest fakt, że w nadchodzącym sezonie, po raz pierwszy w historii Pucharu Świata, odbędzie się rywalizacja Polish Tour. Najlepsi skoczkowie będą rywalizować w Wiśle, Szczyrku oraz Zakopanem (13-21 stycznia 2024 roku).

Czytaj także: Marcin Janusz zwycięzcą siatkarskiej Ligi Mistrzów! ZAKSA lepsza od Jastrzębskiego Węgla [ZDJĘCIA]

Fot: DTS24

Share on twitter
Share on facebook