Nauczą jak ratować życie maleństwu. Za darmo!

8 lutego, w nowosądeckim hotelu Ibis przy ulicy 1 Brygady odbędą się bezpłatne warsztaty Kampanii „Bezpieczny Maluch” przeznaczone dla przyszłych mam. Uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi jak udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku. Warsztaty odbędą się w godzinach od 17.00 do 20.30.

–  Spotkania są przygotowane przez ekspertów, którzy od lat zajmują się tematyką bezpiecznego rodzicielstwa – mówi Sylwia Zdunek z firmy Medikurs, organizującej warsztaty na terenie całej Polski. – Głównym punktem spotkania będzie warsztat poświęcony pierwszej pomocy dla niemowląt prowadzony przez doświadczonego ratownika medycznego. Do dyspozycji rodziców przygotowano także kilkadziesiąt lalek, tak by rodzice mogli pod okiem eksperta przećwiczyć procedury ratownicze.

Podczas spotkania mamy dowiedzą się również jak bezpiecznie podróżować samochodem będąc w ciąży, oraz jak prawidłowo wybrać, a później użytkować fotelik samochodowy.

Będzie także mowa o odpowiednim żywieniu niemowląt oraz o metodach wsparcia laktacji.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie www.bezpiecznymaluch.pl .

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.