Nasza Mistrzyni Europy bikini fitness w Dzień Dobry TVN [FILM]

Sądeczanka Patrycja Słaby po sezonie wiosennym ma na swoim koncie już cztery złote medale i jeden brązowy. Może się pochwalić m.in. tytułem Mistrzyni Europy Juniorów w kategorii sportów sylwetkowych - bikini fitness, który wywalczyła w Hiszpanii, a także brązowym medalem Mistrzostw Polski. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN.

20-latka na co dzień studiuje fizjoterapię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Jak przyznała, sporty sylwetkowe wymagają nie tylko siły, ale także kobiecości. Dziewczyna trenuje od trzeciej klasy Szkoły Podstawowej.

- Najpierw to była piłka koszykowa, później ręczna, ale niestety w 2014 roku, jak zerwałam więzadło krzyżowe przednie, byłam zmuszona do rehabilitacji m.in. na siłowni i właśnie tam ,,zaprzyjaźniłam" się z tym sportem, później przerodziło się to w wielką pasję - przyznała w programie. 

Przygotowania do zawodów przychodzą jej naturalnie, nic nie jest wymuszone, jak dodaje, męczący jest tylko tydzień przed występem. - To mój styl życia - wyjaśnia. Sądeczanka wyznaje, że jest na diecie, ale niczego jej nie brakuje.

- Moja dieta jest bardzo zróżnicowana. Jem cztery posiłki dziennie: ryby, mięso, makarony, suszone owoce, a nawet gorzką czekoladę - wyjaśniała.

Obecnie Patrycja Słaby trenuje, aby rozpocząć sezon jesienny Pucharem Polski, podczas którego odbędą się eliminacje na Mistrzostwa Świata Juniorów.

Występ Patrycji w DDTVN -->obejrzyj. 

Źródło: DDTVN

GLINIK

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.