Najlepszy snajper Sandecji przedłużył umowę

Jak poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej klub z miasta nad Dunajcem jego najlepszy strzelec, Aleksandyr Kolew zdecydował się na podpisanie nowej umowy – do końca czerwca 2019 roku.

25-letni Bułgar w bieżącym sezonie rozgrywek Lotto Ekstraklasy zdobył już 7 bramek. Do tego dorobku dołożył też jedno trafienie w Pucharze Polski (w fazie 1/8 finału przeciwko Górnikowi Zabrze). Profesjonalny portal internetowy zajmujący się wycenami piłkarzy informuje, że Kolew jest obecnie wart 300 tysięcy euro. Ostatni raz na listę strzelców w ekstraklasie zawodnik wpisał się w 29. kolejce w starciu z… Górnikiem Zabrze (2:2).

W obecnych rozgrywkach w 28 spotkaniach na boisku przebywał przez 2192 minuty. Jest drugim po Filipie Piszczku zawodnikiem, który zdecydował się podpisać nową umowę jeszcze przed zakończeniem tego sezonu – czytamy w komunikacie na Sandecja.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.