Najlepszy przyjaciel człowieka, czyli o czym pamiętać, zanim zdecydujemy się na psa

Czy pies jest w domu potrzebny? A może trzeba zapytać inaczej. Po 

co nam pies? Zanim podejmiemy tak poważną decyzję zastanówmy się nad kilkoma aspektami, o których w przypływie emocji nawet nie mamy pojęcia. A przeci

eż pies, to najlepszy przyjaciel człowieka, a zatem ten wybór to coś więcej niż tylko wybór psa. Może to jednak wybór nowego członka rodziny?

Nazywam się Piotr Gorzawski i od zawsze zwierzęta były w życiu moim i mojej rodziny. Psy kocham najbardziej na świecie, ale hodowałem węże, jaszczurki i inne egzotyczne zwierzęta. Co to ma wspólnego z psami? Wszystko. Generalnie zwierzęta to odpowiedzialność, to obowiązek, ale także przyjemność obcowania z kimś, kto obdarza nas bezwarunkową miłością. Dlatego każda, absolutnie każda decyzja dotycząca tego, czy chcemy mieć w domu zwierzę, jest niezwykle ważna. Psów dotyczy to w sposób szczególny, bo wymagają dużo pracy, uwagi, ale też miłości i opieki.

Jeśli już podjęliśmy decyzję, że chcemy mieć psa, to pozostaje kwestia – jaka rasa będzie odpowiednia dla nas. Każdy pies ma swój charakter i usposobienie, dlatego na przykład (…)

To tylko fragment tekstu! Całość przeczytasz bezpłatnie w DTS Wolna Sobota: 

Partnerzy wydania:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.