Na stadionie Sandecji rozpoczął się montaż krzesełek. Do wkręcenia 15 tysięcy śrub

Stadion Sandecji wraca do normalności. Na obiekcie przy ul. Kilińskiego zaczęto montować nowe krzesełka. Są w kolorze czarnym, odporne na działanie czynników atmosferycznych i zgodne z przepisami PZPN.

Renault2

- W sumie będzie zamontowanych 3000 krzesełek, 2800 na trybunach oraz pozostałe w sektorze dla kibiców gości – mówi dyrektor MOSiR Paweł Badura. - Ważne jest to, że są wykonane z odpornego na mróz, deszcz czy słońce plastiku. Mają wytrzymać kilka lat. Mam nadzieję, że znów będzie estetycznie i wygodnie.

Warto dodać, że trzeba będzie wkręcić aż 15 tysięcy śrub, by krzesełka były stabilnie zamocowane.

Na obiekcie MOSiR prowadzonych jest też wiele innych prac. Dobiega końca montaż nowego nagłośnienia, jest nowy monitoring, trwają prace w budynku klubowym, przy murawie, itd...

Odbiór stadionu przez przedstawiciela PZPN odbędzie się w lipcu. Później komisja licencyjna rozpatrzy wniosek o wydanie zezwolenia na rozgrywanie pierwszoligowych meczów Sandecji w Nowym Sączu.

(tk)

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.